‹ Prev
Next ›
Officemate Business Card Holders
1.9" Height x 3.9" Width x 2.4" Depth - Plastic - Smoke - 1 Each
Currently out of Stock, Contact us for alternatives.
- Broad base prevents tipping and spilling
- Shatter-resistant plastic
- Smoke
Product Details
General Information
| Manufacturer | Officemate, LLC |
| Manufacturer Part Number | 97833 |
| Manufacturer Website Address | http://www.officemate.com |
| Brand Name | Officemate |
| Product Name | Business Card Holders |
| Marketing Information | Business card holder holds approximately 50 cards. Broad base prevents tipping and spilling. Card holder is made of shatter-resistant plastic. |
| Packaged Quantity | 1 Each |
| Product Type | Card Holder |
Product Information
| Application/Usage | Business Card |
Physical Characteristics
| Color Family | Gray |
| Product Color | Smoke |
| Product Material | Plastic |
| Height | 1.9" |
| Width | 3.9" |
| Depth | 2.4" |
Miscellaneous
| Recycled | No |
| Assembly Required | No |
| Country of Origin | China |
Description
Officemate Business Card Holders
From the Manufacturer
People who bought this also bought
People who bought this also bought
-
Product Code: AVE30600663 Stock Available
-
Product Code: AVE8160349 Stock Available
-
Product Code: BSN0995313125 Stock Available
-
Product Code: KCC21271CT1565 Stock Available
-
Product Code: OIC9250047 Stock Available
-
Product Code: QUA37890245 Stock Available
-
Product Code: ZEB2224858 Stock Available
Alternative Products
We are sorry but no alternatives are currently available, we are working on getting this back in stock as soon as possible.
People who bought this also bought
-
Product Code: AVE30600663 Stock Available
-
Product Code: AVE8160349 Stock Available
-
Product Code: BSN0995313125 Stock Available
-
Product Code: KCC21271CT1565 Stock Available
-
Product Code: OIC9250047 Stock Available
-
Product Code: QUA37890245 Stock Available
-
Product Code: ZEB2224858 Stock Available